• NLC Bilgisayar - Yazılım - Cloud Bulut Sistemi - İnternet - Bilgisayar
  • 2002'den Günümüze

Web Site Tasarımı

E-Belge Tasarımı

Nlc yazılım E-Belge Tasarımı


E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-İrsaliye ve E-İhracat faturaları kâğıt fatura ve irsaliyenin yerini alan yeni nesil elektronik belgelerdir. Bu belgeler XML adı verilen bir formatta oluşturulmaktadır. Aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi faturanın okunması ve anlaşılması zordur. Faturanın bir başka dosya yardımı ile web sayfasına (HTML) dönmesi mümkündür. Bu dönüşüm XSLT adı verilen fatura tasarım dosyaları sayesinde yapılmaktadır. Bu sayfanın amacı herhangi bir kodlama yapmadan fatura tasarımı oluşturmaktır. 

Bizler Nlc yazılım aile olarak sizlere yapmakta olduğumuz tasarımlarla müşterilerinize gönderdiğiniz faturalarda görsellik sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerinize gönderdiğiniz faturalarda daha anlaşılır ve görsel içerik sunmaktayız. 
Tasarımlarımızdan verdiğimiz örneklerle sizlerde faturalarınıza eklemek istediğiniz içerikleri eklemekteyiz. 
 

Tüm e-fatura / e-arşiv ve e-irsaliye uyumlu yazılımlar standartları Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen e-fatura XML dosyaları oluşturmak zorundadır. Bu sebeple oluşturulan dosyaların bir standardı vardır. Bu sayede nlc yazılım olarak tasarladığımız faturalar sizlere ömür boyu kullanım sunmaktadır. Fatura tasarım dosyası bu standart XML dosyasından web sayfası oluşmasını sağlamaktadır. Bu sebeple XSLT dosyalarını istediğiniz programlar ile kullanabilirsiniz.

Tasarımlarımızdan bazı örnekler;2002 - 2020 NLC

NLC Bilgisayar