• NLC Bilgisayar - Yazılım - Cloud Bulut Sistemi - İnternet - Bilgisayar
  • 2002'den Günümüze

Bay.t Perfectus

Bay.t Perfectus Programı

İşinde mükemmelliği arayan eczaneler için tasarlanmış, eczaneye özel ticari çözümümüzdür.


Sektördeki 29 yıllık deneyimimizi ve BAY.t Eczane yoluyla kazandığımız uzmanlığımızı, object oriented programing ve üç katmanlı mimari yapıyla baştan inşa ettiğimiz BAY.t Perfectus’ta vücut buldurduk. Eser niteliğinde değerlendirdiğimiz çözümümüzün emsal programlardan daha hızlı, daha kullanıcı dostu, daha güvenli, teknolojik açıdan üstün ve esnek olması, bizim kadar mükemmeliyetçi eczacıların beklentilerini karşılayabilmesi açısından önem taşıyordu. 2018 yılında piyasaya sunduğumuz, her zamanki gibi kesintisiz geliştirmeyi sürdürdüğümüz yazılımımız Türkiye’nin her köşesinde eczacıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.


Eczane çalışanlarının en önemli yardımcısı BAY.t Perfectus

Pratik kullanım arayüzü ile herkesin kolaylıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmış BAY.t Perfectus, reçeteli ve perakende satışlarda hatalı işlem yapılmasını engelleyici ikazları, ilaç bilgi bankası entegrasyonuyla hatayı en aza düşürür; hasta güvenliğini sağlarken hatadan kaynaklanan kurum kesintilerini engeller.


BAY.t Destek

Destek hizmetimizin kalitesi bizler için övünç kaynağıdır. Tek tuşla sizi eczanenizden bize ulaştıran uzak erişim ile aldığınız destek hizmetini siz puanlarsınız ve geribildiriminiz sayesinde kendimizi durmadan geliştirmek firma kültürümüzün yapıtaşıdır.


Vademecum Entegrasyonu

Vademecum online ile BAY.t Perfectus teknolojisi bir araya gelerek sizlere en pratik, en avantajlı eczane yönetimini sağlar. Tek tuşla ilaç bilgisine, sigorta uygulama talimatlarına, endikasyon ve reçete etkileişm bilgilerine ve çok daha bilgiye ücretsiz erişim sunar.


Pos Entegrasyonu

Ingenico ve Beko yeni nesil yazakasa ve POS cihazlarıyla tam entegre çalışan BAY.t Perfectus, tüm teknolojik ihtiyaçlarınızı bir tuşun altında bir araya getirir, sizlere zaman ve para kazandırır.


Mobil ve Tablet Uygulamalarımız

Mobil ve tablet uygulamalarımız sayesinde eczanenizin kontrolü her zaman ve her yerde sizinle. Uygularımızla her yerden eczanenizdeki stok bilgilerine, kasa analiz raporlarına ulaşabilir, dilerseniz uzaktan sipariş listesi bile hazırlayabilirsiniz.


Uzak Eczane

Eczane dışında dilediğiniz yerden bir terminal bağlantısı daha yaparak, eczanenizi ve Perfectus’unuzu dilediğiniz yerden, istediğiniz saatte tüm kapsamıyla ulaşabilir kılabilirsiniz. Evinizden ister reçetelerinizi kontrol eder, ister ertesi günün siparişlerini hazırlayabilir, eczanenizde sahip olduğunuz tüm imkanlarla kullanarak zaman yönetiminizi eczanenin çalışma saatlerinden bağımsız planlayabilirsiniz.


Yeni nesil ilaç tarif etiketleri

Perfectus’la kolaylıkla ve ücretsizce yazırılan yeni nesil ilaç tarif etiket tasarımları hem işiniz hızlanır, hem de hatasız kullanımı sağlaması açısından size ve hastalarınıza hayati bir avantaj sağlar.


Süregiden devamlı geliştirmeler

Bay.t Perfectus’un sıklıkla değişen resmi uygulamalar ve değişen dünyaya ayak uydurmasını sağlar. Dikkatimiz daima hazırlanan yeni uygulamalarda olduğundan, eskimiş bir sistemle gafil avlanacağınızdan endişe etmez, güveninizi bize ve deneyimimize emanet edebilirsiniz.


2002 - 2020 NLC

NLC Bilgisayar