• NLC Bilgisayar - Yazılım - Cloud Bulut Sistemi - İnternet - Bilgisayar
  • 2002'den Günümüze

Bay.t Nedir ?

Bay.t Nedir ?

 

Bayt Yazılımları

 

Büyümekte olan ve büyük işletmelerin ihtiyaç duyacağı tüm becerileri bünyesinde barındıran bayt yazılımları mevcuttur.

Sektörünüze özel birim hesaplamalarından, kapsamlı kampanya yönetimine, banka kredi takiplerinden, parçalı senet ödemelerine kadar bir çok özelliği ile dijitallik sunar.

 

Bayt Modüller

 

Bayt modüler yapısı sayesinde işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda modüller tanımlanır. Bu sayede kullanım sırasında fazladan özellikler ile boğulmazsınız.

 

Bayt Mobil Uygulama

 

İşletmenizi sınırları dışına taşıyacak olan bayt Android/İos Uygulamaları ile yazılımımız sayesinde dışarıdan yönetime olanak sağlar.

 

Bayt Hızlı Çözümler

 

Bayt Gerek sektör bazındaki, gerek genel uygulamalardaki değişimler söz konusu olduğunda kulağımız daima açık. Yasanın ve devlet uygulamalarının uğradığı değişiklikleri daima takip ediyoruz. İşinizi aksatmamak için derhal çözümlerimize uyguluyoruz.

 

Bayt E-Devlet Entegrasyonu

 

E-devlet çözümlerimiz hızla dijitalleşen devlet uygulamalarının bayt yazılımlarımızda bulduğu karşılıktır.

Üstelik sizlere sunulan programda insan hatasını en aza indirdik. Her türlü faturanın işlenişini bir kaç tıklamaya sığdırdık. Sizlerede bu sayede zaman kazandırmaya özen gösterdik.

 

Raporlama

 

Özel tasarım rapor seçenekleri, işletmenizin durumunu sınırsız çeşitlilikte gözlemleyebileceğiniz anlamına gelir.
Raporlamaya verdiğimiz önemle esnek yapının kesişiminde ortaya çıkan özel raporlar modülümüz, hayal edebileceğiniz her raporun var edilebileceği anlamına gelir.

2002 - 2020 NLC

NLC Bilgisayar